Vážení obchodní přátelé,

čas se opět naplnil, doba pokročila, rok se převalil, hodinová ručička se posunula. Tato sousloví, a ještě mnohá další, máme spojené s fyzikální veličinou jménem čas, respektive s jeho posunem. Ale ať tomu říkáme jakkoliv a hlavně, ať se nám to líbí nebo ne, konec dalšího kalendářního roku se blíží a s ním přichází opět naše nabídka. Tentokrát je to něco unikátního.

Jak možná již víte, Krušné hory a jejich hornická kulturní krajina jsou od letošního roku nejen uchazeči, ale nyní již nominanti na zápis do světového děditství UNESCO. Z toho plyne, že příštího roku již možná...

Rozhodli jsme se tuto událost podpořit a odrazit v naší nabídce.

Připravili jsme pro Vás na příští rok reprezentativní kalendář Krušných hor. Výborné snímky předních fotografů jsme ještě doplnili upoutávkami na některá nejzajímavější místa, která našim horám nominaci umožnila.

Hledáte-li zajímavý, originální a hodnotný dárek pro své partnery, klienty, zaměstnance nebo přátele, je tento kalendář to pravé.

Samozřejmostí je tradiční vysoká kvalita grafického zpracování a tisku i možnost doplnit hlavní motiv kalendáře Vaším logem a adresou.


FORNICA GRAPHICS, s.r.o.
Smetanova 514
35601 Sokolov
Tel./ Fax: +420 352 624 908
Mobil: +420 777 688 688
E-mail: info@fornica.cz